Nastavení cookies

Tento dokument obsahuje:

  • prohlášení o přístupnosti webové prezentace Ministerstva kultury
  • popis používaných nestandardních formátů dat,
  • kontakt na správce webu.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky. Současně splňuje i všechna podmíněně povinná pravidla této vyhlášky s uplatněním těchto výjimek podle pravidla 33 této vyhlášky:

Pravidlo 3: Virtuální prohlídka přístupná z nabídky Zpravodajství/Virtuální prohlídka a na adrese http://www.mkcr.cz/minkultury2013/ vyžaduje v prohlížeči zapnutý javascript. Funkcionalita této časti používá technicky složité řešení s rozsáhlými interaktivními funkcemi, které nelze nahradit běžnými prostředky bez použití javascriptu.

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu můžete poslat na adresu technického správce serveru - webmaster(zavináč)mkcr.cz

Spojte se s námi