Ministr kultury Daniel Herman pozdravil členy pracovní porady vedení Ministerstva kultury se zástupci krajských úřadů a Magistrátu hl. m. Prahy

13.12.2017 13:02|ministerstvo

Již tradiční setkání vedení resortu s vedoucími odborů a oddělení kultury, památkové péče a cestovního ruchu krajů a MHMP probíhá v Konírně Nostického paláce.

 

Rozloučení Daniela Hermana s pracovníky krajských úřadů

Ministr kultury Daniel Herman pozdravil členy pracovní porady vedení Ministerstva kultury se zástupci krajských úřadů a Magistrátu hl. m. Prahy. Již tradiční setkání vedení resortu s vedoucími odborů a oddělení kultury, památkové péče a cestovního ruchu krajů a MHMP probíhá v Konírně Nostického paláce. „Děkuji Vám za to, že pečujete o obrovské kulturní bohatství této země. Věci se nedějí samy od sebe, vždy jsou za nimi konkrétní lidé, a vy jste ti, kteří nesou tíži odpovědnosti za péči o magnet, za kterým k nám přijíždějí miliony lidí z celého světa. Chci Vám za to srdečně poděkovat i jako člověk, který měl za tyto čtyři roky odpovědnost za péči o úžasné kulturní bohatství naší země. Pečujte o něj dál, je to naše rodinné stříbro, nebo možná spíše zlato či platina, a je opravdu jenom na nás, abychom toto kulturní bohatství dál předávali dalším generacím v možná ještě větší kráse, než jsme ho přijali do péče my sami," uvedl také ministr kultury ve svém posledním vystoupení v této funkci.

Zveřejnil(a) Ministerstvo kultury České republiky dne 13. prosinec 2017

„Děkuji Vám za to, že pečujete o obrovské kulturní bohatství této země. Věci se nedějí samy od sebe, vždy jsou za nimi konkrétní lidé, a vy jste ti, kteří nesou tíži odpovědnosti za péči o magnet, za kterým k nám přijíždějí miliony lidí z celého světa. Chci Vám za to srdečně poděkovat i jako člověk, který měl za tyto čtyři roky odpovědnost za péči o úžasné kulturní bohatství naší země. Pečujte o něj dál, je to naše rodinné stříbro,  nebo možná spíše zlato či platina, a je opravdu jenom na nás, abychom toto kulturní bohatství dál předávali dalším generacím v možná ještě větší kráse, než jsme ho přijali do péče my sami.“

Daniel Herman

Simona Cigánková, tisková mluvčí MK

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.