Ministr kultury Daniel Herman pozdravil členy pracovní porady vedení Ministerstva kultury se zástupci krajských úřadů a Magistrátu hl. m. Prahy

13.12.2017 13:02|ministerstvo

Již tradiční setkání vedení resortu s vedoucími odborů a oddělení kultury, památkové péče a cestovního ruchu krajů a MHMP probíhá v Konírně Nostického paláce.

 

Rozloučení Daniela Hermana s pracovníky krajských úřadů

Ministr kultury Daniel Herman pozdravil členy pracovní porady vedení Ministerstva kultury se zástupci krajských úřadů a Magistrátu hl. m. Prahy. Již tradiční setkání vedení resortu s vedoucími odborů a oddělení kultury, památkové péče a cestovního ruchu krajů a MHMP probíhá v Konírně Nostického paláce. „Děkuji Vám za to, že pečujete o obrovské kulturní bohatství této země. Věci se nedějí samy od sebe, vždy jsou za nimi konkrétní lidé, a vy jste ti, kteří nesou tíži odpovědnosti za péči o magnet, za kterým k nám přijíždějí miliony lidí z celého světa. Chci Vám za to srdečně poděkovat i jako člověk, který měl za tyto čtyři roky odpovědnost za péči o úžasné kulturní bohatství naší země. Pečujte o něj dál, je to naše rodinné stříbro, nebo možná spíše zlato či platina, a je opravdu jenom na nás, abychom toto kulturní bohatství dál předávali dalším generacím v možná ještě větší kráse, než jsme ho přijali do péče my sami," uvedl také ministr kultury ve svém posledním vystoupení v této funkci.

Zveřejnil(a) Ministerstvo kultury České republiky dne 13. prosinec 2017

„Děkuji Vám za to, že pečujete o obrovské kulturní bohatství této země. Věci se nedějí samy od sebe, vždy jsou za nimi konkrétní lidé, a vy jste ti, kteří nesou tíži odpovědnosti za péči o magnet, za kterým k nám přijíždějí miliony lidí z celého světa. Chci Vám za to srdečně poděkovat i jako člověk, který měl za tyto čtyři roky odpovědnost za péči o úžasné kulturní bohatství naší země. Pečujte o něj dál, je to naše rodinné stříbro,  nebo možná spíše zlato či platina, a je opravdu jenom na nás, abychom toto kulturní bohatství dál předávali dalším generacím v možná ještě větší kráse, než jsme ho přijali do péče my sami.“

Daniel Herman

Simona Cigánková, tisková mluvčí MK

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ
Simona Cigánková
Vedoucí tiskového oddělení kabinetu ministra
Tisková mluvčí
email: simona.cigankova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.