Nastavení cookies

Ministerstvo kultury má novou tiskovou mluvčí a vedoucí tiskového oddělení

20.12.2021 17:08|ministerstvo

Tiskové oddělení Ministerstva kultury vede od pondělí 20. prosince Jana Malíková, která dlouhodobě působí ve vedoucích funkcích v oblasti médií, marketingu, komunikace a public relations.

 

V oblasti PR působí celý svůj profesní život. Pracovala v komerční sféře i ve státní správě. V letech 2001 až 2007 působila jako tisková mluvčí a vedoucí PR v televizi Prima. Od roku 2007 byla ředitelkou odboru tisku a PR Ministerstva vnitra. V letech 2011 až 2013 vedla odbor komunikace a propagace na Ministerstvu obrany, poté působila opět na Ministerstvu vnitra a následně na Ministerstvu pro místní rozvoj. V posledních dvou letech se věnovala manažerským vzdělávacím programům na Institutu pro veřejnou správu Praha. 

Jana Malíková vystudovala obor mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Mezi její koníčky patří rodina, hudba, četba a cestování.

 

Kontakt:
Jana Malíková
tisková mluvčí
T: +420 257 085 444
E: Jana.malikova@mkcr.cz

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jana Malíková
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: jana.malikova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.