Nastavení cookies

Koniny v Hanáckém muzeu v Příkazích nabídnou zajímavý program pro malé i velké

15.08.2022 13:47|příspěvkové organizace

Jízdu na koni či divadlo chystá na konec srpna Hanácké muzeum v přírodě v Příkazích. Akce nazvaná Koniny se uskuteční v neděli 21. srpna.  

 

Na konec prázdnin připravujeme celodenní speciální program v kulisách Kameníčkova gruntu věnovaný celé rodině. Děti si mohou vyzkoušet různé soutěže, malování na obličej, výtvarnou dílnu, projet se v sedle koně nebo ve vozíku taženém poníkem. Chybět nebude ani divadelní představení Studia bez kliky, které vždy navodí úžasnou atmosféru,“ uvedl Petr Vodešil, vedoucí Hanáckého muzea v přírodě v Příkazích.

K poslechu i tanci zahraje hity 60. let hudební skupina Isbina a chybět nebude ani občerstvení nebo možnost ochutnat dobrou brazilskou kávu. „Chceme návštěvníkům ukázat prostředí našeho muzea, které je unikátní, představit trochu jinak. Těší nás, když se rodiny s dětmi vrací a chtějí poznat i naše další programy a zajímají se o historii hanácké vesnice nebo života na gruntě,“ dodal Petr Vodešil.

Koniny se konají v neděli 21. srpna od 10 do 17 hodin. Více informací najdete na Facebooku a webových stránkách muzea: www.nmvp.cz

Kontakt:
Mgr. Josef Urban

kurátor sbírky Hanáckého muzea v přírodě
T: 775 858 538
E: petr.vodesil@nmvp.cz

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jana Malíková
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: jana.malikova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.