Inovace a kreativita pod vedením Jonase Boutani Wernera

16.05.2018 18:48|příspěvkové organizace

Přednáška a workshop na téma Inovace a kreativita pod vedením specialisty Jonase Boutani Wernera odstartuje 3. ročník Akademie Institutu umění. Přednáška a workshop, které jsou otevřené pro veřejnost, proběhnou 22. a 23. května v Uměleckoprůmyslovém muzeu. Akci organizuje Institut umění – Divadelní ústav (IDU).

 

Akademie Institutu umění, vzdělávací program na zvyšování dovedností (strategické plánování, marketing, leadership, fundraising, projektové řízení, kreativní myšlení) nezbytných pro efektivní řízení kulturních organizací, odstartuje již 3. ročník přednáškou pod názvem Jak inovovat. Modely a principy pro tvorbu nových nápadů. Přednáška nabídne vhled do inovačního procesu a ukáže, jak jeho principy uplatnit v praxi. Na přednášku, která proběhne 22. května naváže o den později workshop na téma Inovační sprint. Posílení kreativity v týmech a organizacích - hravě a se skvělými nápady! Celodenní workshop ukáže hravou formou jednoduchou metodu pro inovace a kreativní myšlení. Účastníkům představí užitečné principy a konkrétní nástroje, jak posílit kreativitu v týmech a organizacích. 

Přednáškou i workshopem provede Jonas Boutani Werner, specialista na inovace a leadership, zakladatel švédské poradenské firmy Fantastic Studios, která se věnuje inovacím, transformování organizací a vzdělávání.

Informace o akci:
Přednáška Jak inovovat. Modely a principy pro tvorbu nových nápadů– 22. května 2018 května od 14.00 do 16.30 bude probíhat v angličtině se simultánním tlumočením do češtiny. Workshop  Inovační sprint. Posílení kreativity v týmech a organizacích - hravě a se skvělými nápady!  23. května od 9.30 do 16.00 bude probíhat v angličtině bez tlumočení.

Adresa: Uměleckoprůmyslové muzeum (17. listopadu 2/2, Praha 1) 
Více informací a registrace na www.idu.cz

 

Kontakt:
Judita Hoffmanová

Oddělení komunikace a marketingu
Communication and Marketing Department

Institut umění — Divadelní ústav
Arts and Theatre Institute
Celetná 17, 110 00 Praha 1
T: +420 224 809 111
M: +420 775 850 098
E: judita.hoffmanova@idu.cz
W: idu.cz

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Michaela Lagronová
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: michaela.lagronova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.