Bavte se s Amosem

17.09.2018 12:09|příspěvkové organizace

Muzeum Jana Amose Komenského ve spolupráci s hlavním pořadatelem akce – Pojišťovnou VZP realizuje již podruhé bohatý zábavný a vzdělávací program pro děti a mládež spojený s komentovanými prohlídkami expozic Bavte se s Amosem, který zde začíná ve středu 19. září 2018 od 9.00 v areálu muzea.

 

Programovou náplň tvoří workshopy, exponáty a vědecká show science centra IQLANDIA z Liberce, adrenalinová zábava – aquazorbing (louka za muzeem), soutěže pro děti a další aktivity jako např. fotokoutek, facepainting, autogramiáda a setkání se známými fotbalisty (Antonín PanenkaFC Zbrojovka Brno), překážková dráha, možnost lékařského vyšetření znamének, občerstvení, kuchařská show od 16 hodin. Vyvrcholením programu je koncert Jiřího Korna s vokálním seskupením 4TET od 18.00 hodin ve sloupovém sále muzea.

Během programu akce jsou zájemcům k dispozici odborní pracovníci muzea, aby je seznámili s expozicemi a současnými i připravovanými muzejními aktivitami. Ve večerních hodinách navštíví muzeum také řada pozvaných hostů.

Vstup i program je pro všechny ZDARMA.

Více informací
Program

Kontakt:
Mgr. Aleš Kapsa
pracovník vztahů k veřejnosti
Muzeum J. A. Komenského v Uherském Brodě
T: 773 070 935
E: kapsa@mjakub.cz
W: mjakub.cz

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Michaela Lagronová
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: michaela.lagronova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.