Nastavení cookies
Brady hostoval u Krause, ale Prima pořad stáhla
27.10.2016 - Lidové noviny

Televize Prima včera večer neodvysílala avizovanou Show Jana Krause s Jiřím BradymaDanielem Hermanem. Místo toho pustila starý díl pořadu.
Show přitom televize ještě večer poutala na svých stránkách. "Dnešní večer zahájí poněkud překvapivě celá plejáda osobností, které pronesou svá stručná osobní přání ke svátku Dne vzniku Československé republiky 28. října a uvedou tak hned dva další vzácné hosty - kanadského podnikatele českého původu, který měl být letos z rukou prezidenta oceněn Řádem TGM, Jiřího Bradyho a jeho synovce a shodou okolností také českého ministra kultury, Daniela Hermana," píše televize na svých stránkách. Mezi hosty byli Michael Žantovský, Michael Kocáb, Jan Ruml, Janek Ledecký, Dan Bárta a přibližně další dvě desítky osobností.

Vyjádření, proč díl nebyl odvysílán, se do uzávěrky vydání LN nepodařilo získat. Podle serveruAktuálně. cz televize tvrdí, že kopie nového dílu nebyla dodána včas.

To ale nemusí být pravda. "Dramaturgyně pořadu Show Jana Krause Simona Matásková mi před chvílí potvrdila, že i dnešní díl byl televizi Prima dodán včas a v pořádku a že se ona sama až z televize dozvěděla, že ho Prima nenasadila a dává reprízu starého dílu," uvedl na Facebooku Jiří Kubík ze Seznam.cz.

Že možná neproběhne vše hladce, předesílal sám Kraus. "Už při natáčení moderátor Jan Kraus upozorňoval, že s pořadem mohou být problémy. Lidé ze štábu ale mají zákaz cokoli komentovat," uvedl spolupracovník LN Jan Macháček, který byl mezi pozvanými osobnostmi.

Spojte se s námi